A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
CO za bezsens. Jeszcze żeby przenieśli ich gdzieś indziej to zbudują patoli nowe lokale tuż obok haha.
750 PLN /m2
Tylko że problem budynku dotyczy wiele wiele lat.
I na Wiślickiej
a zombiaki gdzie pójdą??? znowu dostaną nowe lokale za darmo?
Problemy z czytaniem ze zrozumieniem ? No tak...
"Zwycięzcą przetargu nie wpłaci tej kasy do budżetu miasta, ale za wylicytowaną kwotę zbuduje mieszkania komunalne i socjalne w niedalekiej odległości - przy ul. Łęczyckiej 29." Ech "te dziesiejsze "wykształciuchy".... "Niedalekiej odległości"!!! A może tania cena!!!??? Masło maślane!!! I takie kwiatki w każdym ogłoszeniu z działu nieruchomości również. A gdzie słowa typu: nieopodal, w pobliżu, tuż za progiem, po sąsiedzku itp.
Pisosliwki zawsze marudzą