UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czyli celem miasta jest przenieść trudnych lokatorów z adresu Łęczycka 26 na Łęczycka 29 i tam stworzyć im za pieniądze dewelopera nową bazę. Gratuluję kiepskiego pomysłu utrzymującego w tym rejonie poprzedni trudny status dla lokatorów mieszkań własnościowych i ogólnie słabą reputację dzielnicy. Czy prezydent i jego doradcy pomyśleli trochę przyszłościowo ? A co dalej z Wschodnią Obwodnicą, bo na dziś jej realizacja jest zawieszona na lata. Zostaje tylko wąski przesmyk dla służb i medyków. Ogólnie słabo, szczęście Ratusza, że wybory za 3 lata, a nie za rok.