UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A baraki na skrzydlatej cieszą oko przyjezdnych do wordu i są w jak najlepszym stanie, hipokryzja 100,na łęczyckiej też pomalujcie mural I będzie jak nowy...
Elb1
A baraki na skrzydlatej cieszą oko przyjezdnych do wordu i są w jak najlepszym stanie, hipokryzja 100,na łęczyckiej też pomalujcie mural I będzie jak nowy...
Elb1