Wybrany wątek opinii

nie oddamy naszej ojcowizny! tu sie urodziłem i tu umrę!!! patologia to nie my a wy że nam hcecie to zabrać. zapraszamy chdzcie smialo jest nas malo.
(2026.04.07)
Twój wpis zalatuje patologią a'la batyr
Elblonski fan batyra ? (2026.04.07)
Po pierwsze to nie jest wasze, po drugie jakbyście płacili czynsze za waszą ojcowiznę i krwawice to może ta nora wyglądała by inaczej, po trzecie dadzą wam nowe apartamenty. Hotel Paradise na Jaśminowej, ekskluzywne bungalowy na Zatorzu już czekają.
Patolog (2026.04.07)
@Elblonski fan batyra ? - Dla ciebie Pan Prezydent!!! Możesz mu buty wyczyścić
(2026.04.07)
Yhy
(2026.04.07)
@Elblonski fan batyra ? - A twój ryżym zakłamanym tfuskiem.
(2026.04.07)
Na "Pan" to trzeba sobie zasłużyć, a to daleka droga. Na razie Batyr otworzył siłownię w zabytkowym pomieszczeniu Pałacu Prezydenckiego. "Pan"... :-)
(2026.04.08)
otworzył i niech sobie ćwiczy.. szczerze/ mam to gdzieś... tak samo jak tego trzaśniętego on by tam koparke bitcoinów umieścił....
(2026.04.08)
Powrót do komentarzy