Wybrany wątek opinii
nie oddamy naszej ojcowizny! tu sie urodziłem i tu umrę!!! patologia to nie my a wy że nam hcecie to zabrać. zapraszamy chdzcie smialo jest nas malo.
Do moderacji
Odpowiedz
13
48
Twój wpis zalatuje patologią a'la batyr
Do moderacji
Odpowiedz
31
31
Po pierwsze to nie jest wasze, po drugie jakbyście płacili czynsze za waszą ojcowiznę i krwawice to może ta nora wyglądała by inaczej, po trzecie dadzą wam nowe apartamenty. Hotel Paradise na Jaśminowej, ekskluzywne bungalowy na Zatorzu już czekają.
Do moderacji
Odpowiedz
34
1
@Elblonski fan batyra ? - Dla ciebie Pan Prezydent!!! Możesz mu buty wyczyścić
Do moderacji
Odpowiedz
12
19
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Elblonski fan batyra ? - A twój ryżym zakłamanym tfuskiem.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
Na "Pan" to trzeba sobie zasłużyć, a to daleka droga. Na razie Batyr otworzył siłownię w zabytkowym pomieszczeniu Pałacu Prezydenckiego. "Pan"... :-)
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
otworzył i niech sobie ćwiczy.. szczerze/ mam to gdzieś... tak samo jak tego trzaśniętego on by tam koparke bitcoinów umieścił....
Do moderacji
Odpowiedz
1
1