Wybrany wątek opinii
A teraz policzcie ile milionów "władze" Elbląga wydały na pseudo inwestycje m. in z budżetu obywatelskiego, na piekarczyki, tężnie, budki dla robaków, hepeningi dla garstki ludzi, ławeczki za miliony i inne nikomu nie potrzebne "inwestycje". A można było wyremontować ten budynek, a najlepiej po prostu utrzymywać go w dobrym stanie, tak jak to robi każdy normalny właściciel nieruchomości, a nie doprowadzać tego budynku do stanu agonalnego.. no ale przecież to nie ich budynek, tylko własność miasta czyli mieszkańców.. tak właśnie ekipa z ratusza troszczy się o nasze mienie.. pogonić ferajnę..
Do moderacji
Odpowiedz
53
48
Sam się goń
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
Tylko że problem budynku dotyczy wiele wiele lat.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Do moderacji
Odpowiedz
2
10
Pisosliwki zawsze marudzą
Do moderacji
Odpowiedz
12
15
Dobre.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0