Wybrany wątek opinii

A teraz policzcie ile milionów "władze" Elbląga wydały na pseudo inwestycje m. in z budżetu obywatelskiego, na piekarczyki, tężnie, budki dla robaków, hepeningi dla garstki ludzi, ławeczki za miliony i inne nikomu nie potrzebne "inwestycje". A można było wyremontować ten budynek, a najlepiej po prostu utrzymywać go w dobrym stanie, tak jak to robi każdy normalny właściciel nieruchomości, a nie doprowadzać tego budynku do stanu agonalnego.. no ale przecież to nie ich budynek, tylko własność miasta czyli mieszkańców.. tak właśnie ekipa z ratusza troszczy się o nasze mienie.. pogonić ferajnę..
(2026.04.07)
Sam się goń
Albo starą (2026.04.07)
Tylko że problem budynku dotyczy wiele wiele lat.
(2026.04.07)
Jarosław też miał ten budynek z tyłu
(2026.04.07)
Pisosliwki zawsze marudzą
(2026.04.07)
Dobre.
(2026.04.07)
Powrót do komentarzy