Wybrany wątek opinii
Czyli celem miasta jest przenieść trudnych lokatorów z adresu Łęczycka 26 na Łęczycka 29 i tam stworzyć im za pieniądze dewelopera nową bazę. Gratuluję kiepskiego pomysłu utrzymującego w tym rejonie poprzedni trudny status dla lokatorów mieszkań własnościowych i ogólnie słabą reputację dzielnicy. Czy prezydent i jego doradcy pomyśleli trochę przyszłościowo ?
A co dalej z Wschodnią Obwodnicą, bo na dziś jej realizacja jest zawieszona na lata. Zostaje tylko wąski przesmyk dla służb i medyków. Ogólnie słabo, szczęście Ratusza, że wybory za 3 lata, a nie za rok.
Do moderacji
Odpowiedz
15
0
Tam będę przesiedleni Ci, którzy współpracują, płacą czynsz itd. Reszta tych którzy zalegają od lat z czynszem będzie zmigrowana do slamsów.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0