A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jestem za. Na razie tylko szacunki: od 4 do 9 mld zł. , ale przecież rozłożone na wiele lat. Rząd PiS Morawieckiego u Pfeizera utopił 5 mld które mamy zwrócić i mówi, że to wina UE.
Nie bójmy się dużych inwestycji, jest przekop za 2,5 mld zł i końca wydatków nie widać.
Te 6 miliardów to wspólna zasługa PiS i PO. To przecież posłowie Szczerba Arłukowicz i inni krzyczeli że za mało i za późno zamawiają szczepionki….
Ale teraz winnych brak….
Metro, tylko metro ! Odpadną mosty i wiadukty i żyznej ziemi nie zniszczą !?
Nigdzie nas nie podłączac do żadnego pomorskiego, tylko utworzyć województwo Żulawskie że stolicą w Elblągu.
@Jakby co - Metro jest za drogie z Gdańska do Elbląga przez Nowy Dwór Gdański i po prostu ekonomicznie nie uzasadnione poza tym ze transport odbywałby się pod ziemią jak podróż miedzy Francją a Anglią pod kanałem La manche ale tam jest to uzasadnione bo drogą lądową można ominąć podróż statkiem lub samolotem i faktycznie tam jest podróżowanie osobowym pociągiem Eurostarem ale też jest transport towarowy z handlowym.
@hrum_hrum - Dojście jest, korytko zawsze pełne, bo to dzięki Wam, wymiatamy wszystko co się da i ile się da, a lepsze konfiturki czekają... w Europejskim parlamencie, trza uważać, bo gdy wzdęcie, atakuje delikwenta, od nadmiernej łapczywości, wtedy koniec - chciwość spęta, nóżki, łapki pazerności, diety i kilometrówki, Co nie można już rozliczyć, bo Czarnecki bez metrówki, pisał co chciał- przestał kwiczeć. Cała trzoda w tym korycie, grzecznie łapki swoje wznosi, chowa się czasami skrycie, byś nie widział kto donosi.
Chodniki wyremontujcie np Królewiecka bo otakich obiecankach to zapomnijcie jak kolej za ko nic nie powstanie tylko się zwinie
20000 mieszkańców, to Gdynia miała chyba w latach 20stych XX wieku.