38
02.04.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestem za. Na razie tylko szacunki: od 4 do 9 mld zł. , ale przecież rozłożone na wiele lat. Rząd PiS Morawieckiego u Pfeizera utopił 5 mld które mamy zwrócić i mówi, że to wina UE. Nie bójmy się dużych inwestycji, jest przekop za 2,5 mld zł i końca wydatków nie widać.
(2026.04.03)
Te 6 miliardów to wspólna zasługa PiS i PO. To przecież posłowie Szczerba Arłukowicz i inni krzyczeli że za mało i za późno zamawiają szczepionki…. Ale teraz winnych brak….
(2026.04.03)
Metro, tylko metro ! Odpadną mosty i wiadukty i żyznej ziemi nie zniszczą !?
Jakby co (2026.04.03)
Nigdzie nas nie podłączac do żadnego pomorskiego, tylko utworzyć województwo Żulawskie że stolicą w Elblągu.
(2026.04.03)

info

1  
  0
@Jakby co - Metro jest za drogie z Gdańska do Elbląga przez Nowy Dwór Gdański i po prostu ekonomicznie nie uzasadnione poza tym ze transport odbywałby się pod ziemią jak podróż miedzy Francją a Anglią pod kanałem La manche ale tam jest to uzasadnione bo drogą lądową można ominąć podróż statkiem lub samolotem i faktycznie tam jest podróżowanie osobowym pociągiem Eurostarem ale też jest transport towarowy z handlowym.
(2026.04.04)
@hrum_hrum - Dojście jest, korytko zawsze pełne, bo to dzięki Wam, wymiatamy wszystko co się da i ile się da, a lepsze konfiturki czekają... w Europejskim parlamencie, trza uważać, bo gdy wzdęcie, atakuje delikwenta, od nadmiernej łapczywości, wtedy koniec - chciwość spęta, nóżki, łapki pazerności, diety i kilometrówki, Co nie można już rozliczyć, bo Czarnecki bez metrówki, pisał co chciał- przestał kwiczeć. Cała trzoda w tym korycie, grzecznie łapki swoje wznosi, chowa się czasami skrycie, byś nie widział kto donosi.
Z życia posła (2026.04.05)
Chodniki wyremontujcie np Królewiecka bo otakich obiecankach to zapomnijcie jak kolej za ko nic nie powstanie tylko się zwinie
(2026.04.06)

info

0  
  0
20000 mieszkańców, to Gdynia miała chyba w latach 20stych XX wieku.
(2026.04.06)