UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem za. Na razie tylko szacunki: od 4 do 9 mld zł. , ale przecież rozłożone na wiele lat. Rząd PiS Morawieckiego u Pfeizera utopił 5 mld które mamy zwrócić i mówi, że to wina UE. Nie bójmy się dużych inwestycji, jest przekop za 2,5 mld zł i końca wydatków nie widać.