UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jakby co - Metro jest za drogie z Gdańska do Elbląga przez Nowy Dwór Gdański i po prostu ekonomicznie nie uzasadnione poza tym ze transport odbywałby się pod ziemią jak podróż miedzy Francją a Anglią pod kanałem La manche ale tam jest to uzasadnione bo drogą lądową można ominąć podróż statkiem lub samolotem i faktycznie tam jest podróżowanie osobowym pociągiem Eurostarem ale też jest transport towarowy z handlowym.