UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chodniki wyremontujcie np Królewiecka bo otakich obiecankach to zapomnijcie jak kolej za ko nic nie powstanie tylko się zwinie
Chodniki wyremontujcie np Królewiecka bo otakich obiecankach to zapomnijcie jak kolej za ko nic nie powstanie tylko się zwinie