UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@hrum_hrum - Dojście jest, korytko zawsze pełne, bo to dzięki Wam, wymiatamy wszystko co się da i ile się da, a lepsze konfiturki czekają... w Europejskim parlamencie, trza uważać, bo gdy wzdęcie, atakuje delikwenta, od nadmiernej łapczywości, wtedy koniec - chciwość spęta, nóżki, łapki pazerności, diety i kilometrówki, Co nie można już rozliczyć, bo Czarnecki bez metrówki, pisał co chciał- przestał kwiczeć. Cała trzoda w tym korycie, grzecznie łapki swoje wznosi, chowa się czasami skrycie, byś nie widział kto donosi.

Z życia posła

Anuluj