UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Jakby co - Metro jest za drogie z Gdańska do Elbląga przez Nowy Dwór Gdański i po prostu ekonomicznie nie uzasadnione poza tym ze transport odbywałby się pod ziemią jak podróż miedzy Francją a Anglią pod kanałem La manche ale tam jest to uzasadnione bo drogą lądową można ominąć podróż statkiem lub samolotem i faktycznie tam jest podróżowanie osobowym pociągiem Eurostarem ale też jest transport towarowy z handlowym.