78
23.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A jaka to marka auta UDI, co redaktor napisał?
Mieszkaniec Elbląga (2026.03.23)
Młody człowiek wchodzi na przejście dla pieszych ale głowę ma celowo odwróconą w drugą stronę. Ludzie traktują przejście dla pieszych ( jako piesi ) bo myślą że zawsze mają pierszeństwo...
(2026.03.23)

info

12  
  4
@Mieszkaniec Elbląga - Stawiam 0.7 Chivasa komuś kto znajdzie pierwszy artykuł bez błędów na PiStelu
Czytam lecz nie widziałem (2026.03.23)
w Polsce nie ma czegoś takiego jak zabójstwo drogowe więc wszystko nawet pewnie w najgorszym wypadku uszło by płazem. zdrowia dla poszkodowanych.
qwertyuiopq (2026.03.23)

info

2  
  1
proponuję pieszym zachowanie większej ostrożności, trzeba się postarać aby nas potrącił samochód, obie strony są odpowiedzialne za upewnienie się czy mogą bezpiecznie przejść i auto zatrzymuje się bo nas widzi, a kierowca jest w pełni świadomy co robi ( może zasłabł ) i co poszkodowanemu pieszemu z jego pierwszeństwa? Obserwuję często jak ludzie wchodzą na pasy w kapturach, z parasolkami nawet nie zatrzymuję się przed pasami, a już nie wspomnę o spojrzeniu w lewo i w prawo czy nic nie jedzie, życie im nie miłe, zawierzają przepisom?
modi (2026.03.23)

info

12  
  4
Dopiero przy okazji takich nieprzyjemnych zdarzeń widzimy Policję pracującą na elbląskich ulicach. Potrącił na przejściu dla pieszych dwie osoby i uderzył w inne auto zjeżdzając na jego pas ruchu. Ale policja twierdzi, że sprawca wypadku kierujący audi mężczyzna był trzeźwy. Uważam, że tym gorzej, bo skoro trzeżwy jest sprawcą takiego zamieszania to albo po narkotykach, albo nie nadaje się do jazdy po naszym mieście i oprócz zabrania prawo jazdy powinien dostać wysoką grzywnę.
(2026.03.23)
@zbulwersowany dziadek stefek - Potrącił na przejściu dla pieszych. Znasz inne przejścia jak pasy? Tumanie jeden. Sprawa zero jedynkowa. Winny.
(2026.03.23)
Udi trafiło w Mercedesa. "A" odpadło w trakcie kolizji...
(2026.03.23)

info

2  
  1
A może kierowca zasłabł? A może piesi nie zachowało ostrożności. Nie można tak od razu przesądzać, że wina kierowcy.
(2026.03.23)
A może jesteś inteligentny inaczej i zawsze bronisz podobnych sobie?
(2026.03.23)