A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dzięki cenzor że puściłeś mój komentarz po tym jak ci w następnym wytłumaczyłem w żołnierskich słowach że źle robisz
Ty cwaniaczek z Zawady jesteś a popatrz na ulicę Kasprzaka Okulickiego Wybickiego Kalenkiewicza wszędzie jest mało miejsca bo zabudowa jest z PRL gdzie tylko dwóch konfidentów miało auto. Nie widzisz jak w każde wolne miejsce wciskają kolejny blok i nikt nic nie mówi niedługo z rynku to po dachach samochodów będziesz wracał
Nie trzeba było dużo, żeby pojawiły się wy... wy autkarzy, którzy nie powinni mieć prawka nawet na taczki. Obyście trafili kiedyś na podobnych sobie. Za same wpisy policja powinna wam walić mandaty.
Piesio też powinni uważać
Chłopcze, wybierz się na jakąś imprezę kulturalną - może Ci trochę z tej kultury zostanie w głowie i w manierach?!!! Wprawdzie nie wierzę, że się uda, ale jakby co doradzałem! Po drugie - jak się jest tak "odważnym" to warto się podpisać - będzie ładniej!!! A po trzecie - czy naprawdę ludzie chodzą wyłącznie po przejściach? Mam wątpliwości! I to tyle ma Ci do powiedzenia pewien starszy "tuman"! teraz pasuje? Teraz lepiej?!!!
@zniesmaczony dziadek stefek - Jak można bronić gościa, który potrącił pieszych na przjeściu dla pieszych? Zrzucać winę na potrąconych?
@zniesmaczony dziadek stefek - Nie ma mirjsca na "gorszy dzień", jak się prowadzi auto, bo autem można kogoś zabić.
Drogi Mój "Anonimie"! Jakbym trochę pogłówkował, to bym znalazł uzasadnienie do pisania "nieswoje" razem, np. "... czuję się nieswojo, bo zwrócono mi uwagę na ewidentny błąd... ", ale w tym konkretnym przypadku masz rację!!! Ale kto pisze, nie błądzi (albo coś takiego ha, ha, ha) i takiego niebłądzenia życzę Ci, Mój Drogi "Anonimie"!!!
Na to jest jeden komentarz niedorajdy letniaki powyjeżdżali na ulicę i się zaczęło w zimę nie było tyle stłuczek i wypadków co jest teraz.
nie jestem z zawady cwaniaczku hehe to był przykład z POKORNĄ 4 i MAJETJKI 7 że zrobili na tym odcinku sajgo samowolkę chyba, bo czy to logiczne, że nie ma jak chodzic? Kto kazał ludziom tyle aut kupować? Że teraz tanie użwyki ma co drugi dzieciak bo za 5 koła już mozna kupić grata co jeździ to niedowota że brakuje miejsc parkingowych, Powinna być reglamentacja aut i po kłopocie, a jeśli wszyscy chcą mieć auta to zlikwidujecie chodniki, po co? przeciez wszyscy jeżdza autem no nie?; -) po co przejścia, po co chodniki, po co ściezki jak nowe zamienili na parkingi haha ale paranoja PKORNA 4 to idelany przykłąd na bład logicznego myślenia zarzadu spółdzielni chyba, bo prawo jakies obowiauzje, bedzie kolejny wypadek, pogadamy w sieci hehe tam to jeżdza jak chcą po nogach, a psy szkoda wzywać bo czasu szkoda ale do czasu... ; -D elo!