UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w Polsce nie ma czegoś takiego jak zabójstwo drogowe więc wszystko nawet pewnie w najgorszym wypadku uszło by płazem. zdrowia dla poszkodowanych.

qwertyuiopq

Anuluj