UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

proponuję pieszym zachowanie większej ostrożności, trzeba się postarać aby nas potrącił samochód, obie strony są odpowiedzialne za upewnienie się czy mogą bezpiecznie przejść i auto zatrzymuje się bo nas widzi, a kierowca jest w pełni świadomy co robi ( może zasłabł ) i co poszkodowanemu pieszemu z jego pierwszeństwa? Obserwuję często jak ludzie wchodzą na pasy w kapturach, z parasolkami nawet nie zatrzymuję się przed pasami, a już nie wspomnę o spojrzeniu w lewo i w prawo czy nic nie jedzie, życie im nie miłe, zawierzają przepisom?

modi