UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może kierowca zasłabł? A może piesi nie zachowało ostrożności. Nie można tak od razu przesądzać, że wina kierowcy.
A może kierowca zasłabł? A może piesi nie zachowało ostrożności. Nie można tak od razu przesądzać, że wina kierowcy.