UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dopiero przy okazji takich nieprzyjemnych zdarzeń widzimy Policję pracującą na elbląskich ulicach. Potrącił na przejściu dla pieszych dwie osoby i uderzył w inne auto zjeżdzając na jego pas ruchu. Ale policja twierdzi, że sprawca wypadku kierujący audi mężczyzna był trzeźwy. Uważam, że tym gorzej, bo skoro trzeżwy jest sprawcą takiego zamieszania to albo po narkotykach, albo nie nadaje się do jazdy po naszym mieście i oprócz zabrania prawo jazdy powinien dostać wysoką grzywnę.


Anuluj