UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

proponuję pieszym zachowanie większej ostrożności, trzeba się postarać aby nas potrącił samochód, obie strony są odpowiedzialne za upewnienie się czy mogą bezpiecznie przejść i auto zatrzymuje się bo nas widzi, a kierowca jest w pełni świadomy co robi ( może zasłabł ) i co poszkodowanemu pieszemu z jego pierwszeństwa? Obserwuję często jak ludzie wchodzą na pasy w kapturach, z parasolkami nawet nie zatrzymuję się przed pasami, a już nie wspomnę o spojrzeniu w lewo i w prawo czy nic nie jedzie, życie im nie miłe, zawierzają przepisom?

modi

Anuluj