UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zadziwiające. Dzielnica na uboczu doczeka się przebudowy, gdzie w ścisłyn centrum podwozie można urwać. Dlaczego tak jest? Tu wierzę w inteligencję czytelników


Anuluj