Wybrany wątek opinii

Budować i się nie zastanawiać!!! Budować ulicę Wschodnią natychmiast!!! Miasto się rozwija i trzeba mieć rozbudowaną sieć komunikacyjną!!!
(2026.03.17)
Ojczulku - gdzie widzicie ten rozwój? Depopulacja połączona z kolonizacją przedmieści to pozory rozwoju. To pustynnienie miasta
(2026.03.17)
Fakt, ojczulek nic nie kuma Ale tak generalnie jest w całej Polsce, depopulacja. W 2100 ma być nas około 20 mln tylko. Gen Z nie chce pracować, a rozmnażać się to już w ogóle zapomnij.
TheGod (2026.03.17)
@TheGod - A paproszki się rozmnażają za 800 zł, ale wkrótce będą jęczeć, z tego nasienia chleba nie będzie.
(2026.03.17)
Powrót do komentarzy