Wybrany wątek opinii
Budować i się nie zastanawiać!!! Budować ulicę Wschodnią natychmiast!!! Miasto się rozwija i trzeba mieć rozbudowaną sieć komunikacyjną!!!
Do moderacji
Odpowiedz
22
6
Ojczulku - gdzie widzicie ten rozwój? Depopulacja połączona z kolonizacją przedmieści to pozory rozwoju. To pustynnienie miasta
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
Fakt, ojczulek nic nie kuma Ale tak generalnie jest w całej Polsce, depopulacja. W 2100 ma być nas około 20 mln tylko. Gen Z nie chce pracować, a rozmnażać się to już w ogóle zapomnij.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@TheGod - A paproszki się rozmnażają za 800 zł, ale wkrótce będą jęczeć, z tego nasienia chleba nie będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0