UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

taki ładny herb Elbląga mamy na wężle . tylko czemu ktoś powisił go pod uszkodzonym wiaduktem i już zaczął rdzewieć. ja się wcale nie czepiam tylko za pół roku będzie trzeba go wymienić.

elka

Anuluj