UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
taki ładny herb Elbląga mamy na wężle . tylko czemu ktoś powisił go pod uszkodzonym wiaduktem i już zaczął rdzewieć. ja się wcale nie czepiam tylko za pół roku będzie trzeba go wymienić.
elka
taki ładny herb Elbląga mamy na wężle . tylko czemu ktoś powisił go pod uszkodzonym wiaduktem i już zaczął rdzewieć. ja się wcale nie czepiam tylko za pół roku będzie trzeba go wymienić.
elka