UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a propo. po 1 Jak powstanie Hipermarket na przeciwko nowej holandii to bedziecie mieli znowu na co narzekac!A ja chetnie poczytam i popuszcze ze smiechu!Po 2 Wydaje mnie sie, ze Elblag całkiem niezle by sobie poradzil inwestujac przede wszystkim w rozwoj turystyki, Czyli przede wszystkim promocja miasta za bogatą zagranicą, najprostszy sposob to zwykle reklamy prasowe w zwyklych zagranicznych gazetach lokalnych. Mysle, ze niektore fakty podzialaly by na klienta, no chociażby cena piwa w dobrym pubie 1,5 euro czy naszej wspanialej Wódeczki, Taki SLOGAN "NIEZLY TRIP ZA 1000 Euraczy Ostra jazda przez tydzien, spanko, alko, najpiekniejsze dziwczyny na Swiecie"trzeba jeszcze tylko siegnąć do korzeni historycznych i przywrcic do zycia pare skansenow, odremontowac hotele, dostawic do nich baseny sauny i infrastrukture i bedzie git. Hitem powinien byc KOPERNIK w pobliskim fromborku i dorobek kulturowy po niemcach jaki pozostal dookola, oczywiscie wykorzystac by mozna bylo historyczny malbork, bo to tylko 30 km. No a wracajac do tematu to dopoki nie bedzie porzadnego lotniska w elblagu to nikt tego piknego obiektu nie zobaczy w calej okazalosc, a z perspektywy poziomej to nie ma sie czym podniecac. Turysta z zachodu nawet by o tym nie pomyslal,przejezdzajac.

Samarytanin