UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie dajcie już spokój, ten węzeł to naprawde wielka i potrzbna inwestycja. Elbląg to miasto które robi wiele fajnych rzeczy.
elblążanin 1
Ludzie dajcie już spokój, ten węzeł to naprawde wielka i potrzbna inwestycja. Elbląg to miasto które robi wiele fajnych rzeczy.
elblążanin 1