UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie dajcie już spokój, ten węzeł to naprawde wielka i potrzbna inwestycja. Elbląg to miasto które robi wiele fajnych rzeczy.

elblążanin 1

Anuluj