UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jadąc z elbląga na gdańsk po lewej stronie jadący z braniewa mogą liczyć że jezdnia się zapadnie jest ogromna wyrwa ziemi aż pod jezdnię kiedy remomt

wl

Anuluj