UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jadąc z elbląga na gdańsk po lewej stronie jadący z braniewa mogą liczyć że jezdnia się zapadnie jest ogromna wyrwa ziemi aż pod jezdnię kiedy remomt
wl
jadąc z elbląga na gdańsk po lewej stronie jadący z braniewa mogą liczyć że jezdnia się zapadnie jest ogromna wyrwa ziemi aż pod jezdnię kiedy remomt
wl