Na Moście Unii Europejskiej w piątek rano doszło do zderzenia dostawczego volkswagena i osobowej skody superb.
Kierująca skoda został przewieziona do szpitala na badania. Przez kilkadziesiąt minut na moście i w jego okolicach występowały utrudnienia w ruchu. Policja wyjaśnia przyczyny kolizji.
Lata temu byla akcja tiry na tory to KOwcy zaczeli likwidowac linie kolejowe zeby wpuscic na rynek firmy transportowe. Wiekszosc transportu powinno odbywac sie koleja. Duze ciezarowki niszcza dogi, chodniki i stwarzaja duze niebezpieczenstwo dla innych uzytkownikow ruchu. W Polsce trzeba zmienic rzad na POlski i rozbudowywac siec kolejowa. Od 89 r kiedy wladze przejeli czosnkowi ich lupem padly tysiace km lini kolejowych ktore rozbieraja po dzien dzisiejszy.
Uważam, że z uwagi na coraz większą ilość wypadków drogowych w naszym mieście średniej wielkości o układzie drogowym na poziomie małego miasta, ale z bardzo dużą ilościa aut należy zwrócić uwagę Zarządowi Dróg, Prezydentowi, oraz Policji, że tak dalej być nie może. Do roboty Panowie !!!!!