Wybrany wątek opinii
Oczywiście winni piesi! Przecież to niemożliwe, żeby doskonale jeżdżący kierowcy powodowali wypadki.
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
Jak masz pisać byle co, to alt+f4 polecam
Pomyśl, gdzie piesi na moście..
Do moderacji
Odpowiedz
6
2