Wybrany wątek opinii

Oczywiście winni piesi! Przecież to niemożliwe, żeby doskonale jeżdżący kierowcy powodowali wypadki.
(2026.03.06)
Jak masz pisać byle co, to alt+f4 polecam Pomyśl, gdzie piesi na moście..
społeczniak (2026.03.06)
Powrót do komentarzy