Wybrany wątek opinii
Lata temu byla akcja tiry na tory to KOwcy zaczeli likwidowac linie kolejowe zeby wpuscic na rynek firmy transportowe. Wiekszosc transportu powinno odbywac sie koleja. Duze ciezarowki niszcza dogi, chodniki i stwarzaja duze niebezpieczenstwo dla innych uzytkownikow ruchu. W Polsce trzeba zmienic rzad na POlski i rozbudowywac siec kolejowa. Od 89 r kiedy wladze przejeli czosnkowi ich lupem padly tysiace km lini kolejowych ktore rozbieraja po dzien dzisiejszy.
Do moderacji
Odpowiedz
17
17
@Polexit - polexit-powinieneś zmienic nick na DESPERO bardziej do twoich ponurych wywodów i ujadania pasuje
Do moderacji
Odpowiedz
9
5
@Polexit - Chyba zmienić rząd z POlskiego na Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
0
6
znajomość mowy ojczystej to jeden z przejawów patriotyzmu, kup sobie słownik ortograficzny
Do moderacji
Odpowiedz
0
2