Wybrany wątek opinii

Lata temu byla akcja tiry na tory to KOwcy zaczeli likwidowac linie kolejowe zeby wpuscic na rynek firmy transportowe. Wiekszosc transportu powinno odbywac sie koleja. Duze ciezarowki niszcza dogi, chodniki i stwarzaja duze niebezpieczenstwo dla innych uzytkownikow ruchu. W Polsce trzeba zmienic rzad na POlski i rozbudowywac siec kolejowa. Od 89 r kiedy wladze przejeli czosnkowi ich lupem padly tysiace km lini kolejowych ktore rozbieraja po dzien dzisiejszy.
Polexit (2026.03.06)
@Polexit - polexit-powinieneś zmienic nick na DESPERO bardziej do twoich ponurych wywodów i ujadania pasuje
ursus (2026.03.06)
@Polexit - Chyba zmienić rząd z POlskiego na Polski.
(2026.03.06)
znajomość mowy ojczystej to jeden z przejawów patriotyzmu, kup sobie słownik ortograficzny
katon (2026.03.06)
Powrót do komentarzy