UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lata temu byla akcja tiry na tory to KOwcy zaczeli likwidowac linie kolejowe zeby wpuscic na rynek firmy transportowe. Wiekszosc transportu powinno odbywac sie koleja. Duze ciezarowki niszcza dogi, chodniki i stwarzaja duze niebezpieczenstwo dla innych uzytkownikow ruchu. W Polsce trzeba zmienic rzad na POlski i rozbudowywac siec kolejowa. Od 89 r kiedy wladze przejeli czosnkowi ich lupem padly tysiace km lini kolejowych ktore rozbieraja po dzien dzisiejszy.

Polexit