UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Polexit - polexit-powinieneś zmienic nick na DESPERO bardziej do twoich ponurych wywodów i ujadania pasuje
ursus
@Polexit - polexit-powinieneś zmienic nick na DESPERO bardziej do twoich ponurych wywodów i ujadania pasuje
ursus