UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uważam, że z uwagi na coraz większą ilość wypadków drogowych w naszym mieście średniej wielkości o układzie drogowym na poziomie małego miasta, ale z bardzo dużą ilościa aut należy zwrócić uwagę Zarządowi Dróg, Prezydentowi, oraz Policji, że tak dalej być nie może. Do roboty Panowie !!!!!