UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam, że z uwagi na coraz większą ilość wypadków drogowych w naszym mieście średniej wielkości o układzie drogowym na poziomie małego miasta, ale z bardzo dużą ilościa aut należy zwrócić uwagę Zarządowi Dróg, Prezydentowi, oraz Policji, że tak dalej być nie może. Do roboty Panowie !!!!!


Anuluj