A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy kierujący miał aktualną Kaciamochę? Pewnie nie miał żadnej i dlatego ją potrącił.
@zbig2905 - Również jestem zawodowym kierowcą i również jestem pieszym niektórzy kierowcy myślą że są królami drug jeżdżą jak barany nie zachowują ostrożności takim powinno odbierać się prawojazdy
Te przejście powinno być zlikwidowane albo ząłożona sygnalizacja świetlna na żądanie Na Dąbka nie powinno być przejść bez sygnalizacji
Wczoraj jadę Grunwaldzką, migają pomarańczowe- pieszy szybko podchodzi do przejścia i auta się zatrzymują… a on tylko podszedł, bo chciał zobaczyć czy tramwaj jedzie i nie przechodził…
Kierowcy są królami dróg a piesi królami chodników
@JanekMaliniak - He he🤣
@modi - A jak to sygnalizować panie mądry😛 przeważnie wystarczy się zbliżyć do przejścia…
Bez przesady-chodzę tamtędy 25 lat(Niepodkeglisci-Obrońców Pokoju) i nigdy nic groźnego nie widziałem
@AdD7 - Ja ci przyznaję rację ale ty też musisz mi przyznać, że niektórzy piesi dużo ryzykowali, żeby udowodnić, że mieli pierwszeństwo.
Drugi to chyba w twojej krwi buzuje.