UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Te przejście powinno być zlikwidowane albo ząłożona sygnalizacja świetlna na żądanie Na Dąbka nie powinno być przejść bez sygnalizacji
Te przejście powinno być zlikwidowane albo ząłożona sygnalizacja świetlna na żądanie Na Dąbka nie powinno być przejść bez sygnalizacji