UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez przesady-chodzę tamtędy 25 lat(Niepodkeglisci-Obrońców Pokoju) i nigdy nic groźnego nie widziałem
Mietkowyy
Bez przesady-chodzę tamtędy 25 lat(Niepodkeglisci-Obrońców Pokoju) i nigdy nic groźnego nie widziałem
Mietkowyy