UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bez przesady-chodzę tamtędy 25 lat(Niepodkeglisci-Obrońców Pokoju) i nigdy nic groźnego nie widziałem

Mietkowyy

Anuluj