Wybrany wątek opinii

Te przejście powinno być zlikwidowane albo ząłożona sygnalizacja świetlna na żądanie Na Dąbka nie powinno być przejść bez sygnalizacji
(2026.03.06)
Wczoraj jadę Grunwaldzką, migają pomarańczowe- pieszy szybko podchodzi do przejścia i auta się zatrzymują… a on tylko podszedł, bo chciał zobaczyć czy tramwaj jedzie i nie przechodził…
Tukan75 (2026.03.06)
Powrót do komentarzy