Wybrany wątek opinii
Te przejście powinno być zlikwidowane albo ząłożona sygnalizacja świetlna na żądanie Na Dąbka nie powinno być przejść bez sygnalizacji
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Wczoraj jadę Grunwaldzką, migają pomarańczowe- pieszy szybko podchodzi do przejścia i auta się zatrzymują… a on tylko podszedł, bo chciał zobaczyć czy tramwaj jedzie i nie przechodził…
Do moderacji
Odpowiedz
4
1