Wybrany wątek opinii

Znowu piesi na przejściu co oni tam robią?..... przeszkadzają tym kubicom haha
JanekMaliniak (2026.03.05)
@JanekMaliniak - He he🤣
Mietkowyy (2026.03.06)
Powrót do komentarzy