UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@zbig2905 - Również jestem zawodowym kierowcą i również jestem pieszym niektórzy kierowcy myślą że są królami drug jeżdżą jak barany nie zachowują ostrożności takim powinno odbierać się prawojazdy
@zbig2905 - Również jestem zawodowym kierowcą i również jestem pieszym niektórzy kierowcy myślą że są królami drug jeżdżą jak barany nie zachowują ostrożności takim powinno odbierać się prawojazdy