UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zbig2905 - Również jestem zawodowym kierowcą i również jestem pieszym niektórzy kierowcy myślą że są królami drug jeżdżą jak barany nie zachowują ostrożności takim powinno odbierać się prawojazdy


Anuluj