A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@zakaz_motorowania - To przeciskanie się między samochodami na światłach to czyste hamstwo i łamanie przepisów o czym zapominają motocykliści! Prawo dopuszcza stanie obok auta, ale TYLKO gdy oba pojazdy mieszczą się w obrębie swojego pasa!!! Motocyklista nie może stać na środku, na linii ciągłej, gdzie jest policja, dlaczego nie wlepia im mandatów ?????
"Czy motocyklista nie jest kierowcą?" - Niestety często nie jest, a jest szkodnikiem drogowym.
jak co roku wys. r.yw, inteligentnych inaczej, którym żal ściska owe cztery litery. :D
Piecze Was tył jak ktoś się przeciska w korku albo na światłach? To zgodne z przepisami i taki przywilej motocyklisty. Jeżdzę autem i moto. Jak jestem w aucie a jedzie motocykl to mu robię miejsce, a na pewno nie robię dramy. I tak Was za chwilę zostawi w tyle nawet jadąc zgodnie z przepisami.
@zakaz_motorowania - A co powiesz o kierowcach auto czesto "siedzacych na tylnym kole" jadacego motocyklisty ? Co z notorycznym wymuszaniem pierwszenstwa ?
@miswciazzywy - Sporadyczny przypadek. Nikt za motorkiem blisko nie jedzie, bo strach co on zrobi, to po pierwsze, po drugie - wymuszanie bo kombinujecie z pasami na drodze, potem macie żal. Powagi trochę i będzie ok.