UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piecze Was tył jak ktoś się przeciska w korku albo na światłach? To zgodne z przepisami i taki przywilej motocyklisty. Jeżdzę autem i moto. Jak jestem w aucie a jedzie motocykl to mu robię miejsce, a na pewno nie robię dramy. I tak Was za chwilę zostawi w tyle nawet jadąc zgodnie z przepisami.
Moto