UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zakaz_motorowania - To przeciskanie się między samochodami na światłach to czyste hamstwo i łamanie przepisów o czym zapominają motocykliści! Prawo dopuszcza stanie obok auta, ale TYLKO gdy oba pojazdy mieszczą się w obrębie swojego pasa!!! Motocyklista nie może stać na środku, na linii ciągłej, gdzie jest policja, dlaczego nie wlepia im mandatów ?????


Anuluj