UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@zakaz_motorowania - To przeciskanie się między samochodami na światłach to czyste hamstwo i łamanie przepisów o czym zapominają motocykliści! Prawo dopuszcza stanie obok auta, ale TYLKO gdy oba pojazdy mieszczą się w obrębie swojego pasa!!! Motocyklista nie może stać na środku, na linii ciągłej, gdzie jest policja, dlaczego nie wlepia im mandatów ?????