UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Piecze Was tył jak ktoś się przeciska w korku albo na światłach? To zgodne z przepisami i taki przywilej motocyklisty. Jeżdzę autem i moto. Jak jestem w aucie a jedzie motocykl to mu robię miejsce, a na pewno nie robię dramy. I tak Was za chwilę zostawi w tyle nawet jadąc zgodnie z przepisami.
Moto