A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Nie żałuj, że się starzejesz, to przywilej, którym nie każdy może się cieszyć. "
"Don't regret getting older, it's a privilege that not everyone gets to enjoy. "
"Nie żałuj, że się starzejesz, to przywilej, którym nie każdy może się cieszyć. "
"Don't regret getting older, it's a privilege that not everyone gets to enjoy. "
Normalnie nie trzeba było długo czekać na durne wpisy oczerniające kobietę. Przechodzącą na zielonym po pasach. Czasem mam wrażenie, że niektórzy po to robią prako, żeby mieć dokument na to, że nie muszą go przestrzegać.
Takm wypada życzyć tylko trafienia na podobnego sobie. Na pasach, na zielonym. I, kiedy będą leżeć na jezdni, podejść i zapytać: nie patrzyłeś? No jak to, przecież kierowca mógł się zagapić, a w ogóle po co z domu wychodziłeś?
Wszelkie uwagi i zastrzeżenia co do działania sygnalizacji świetlnej w mieście proszę wysyłać do Roberta. t z KO zwanego członkiem w zwisie z szuwarowo bagiennego. On zobowiązał się wprowadzić w 2010 roku zieloną falę. Okazało się że jego obietnica jest tyle warta co 100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów Donalda. t.
@tak_mówi_pismo - Tak jej wina, bo zanim się obejrzała pyknęło jej 84 lata, na szczęście czas pyka takim mądralom równo I nie wie jeszcze że zaraz też będzię dreptał o lasce i właśnie wtedy karma wraca i tego cwaniaka przewraca..
nie - to była Skoda
@okoniowaty - Mam nadzieję że nie prowadzisz samochodu? A jeśli tak to z takim podejściem jakim prezentujesz w komentarzu przestań - dla własnego dobra. (pomijając zdrowie i życie innych uczestników ruchu)
@tak_mówi_pismo - "Proces myśleniowy" to złożona czynność która opiera się na przetwarzani informacji - zdradź proszę które to informacje skłoniły do napisania takiego komentarza?
@Ciekawski - Zdarzyło mi się wdepnąć w goowno, w samochód albo butelkę jeszcze nie. A ile tych psich min na chodnikach po stopieniu śniegu.
Piękna sentencja... dlaczego nic nie mówisz?