UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@okoniowaty - Mam nadzieję że nie prowadzisz samochodu? A jeśli tak to z takim podejściem jakim prezentujesz w komentarzu przestań - dla własnego dobra. (pomijając zdrowie i życie innych uczestników ruchu)

Pozdrawiam

Anuluj