UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@okoniowaty - Mam nadzieję że nie prowadzisz samochodu? A jeśli tak to z takim podejściem jakim prezentujesz w komentarzu przestań - dla własnego dobra. (pomijając zdrowie i życie innych uczestników ruchu)
Pozdrawiam