UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Normalnie nie trzeba było długo czekać na durne wpisy oczerniające kobietę. Przechodzącą na zielonym po pasach. Czasem mam wrażenie, że niektórzy po to robią prako, żeby mieć dokument na to, że nie muszą go przestrzegać. Takm wypada życzyć tylko trafienia na podobnego sobie. Na pasach, na zielonym. I, kiedy będą leżeć na jezdni, podejść i zapytać: nie patrzyłeś? No jak to, przecież kierowca mógł się zagapić, a w ogóle po co z domu wychodziłeś?