Wybrany wątek opinii
Takie mandaty, przy tak niskich zarobkach to kpina, wypadki się zdarzają i będą zdarzać, pieszy też powinien patrzeć, bo to w końcu jego życie i zdrowie - kierowca z różnych przyczyn może nie zapanować nad autem, żyjemy w czasach gdzie 30 - 40 latkowie dostają udaru albo zawału, i wtedy wogóle może nie panować nad tym co robi. Dla tego pieszy przechodząc przez pasy powinien mieć kontakt wzrokowy z autami, a często idzie tak by nie patrzeć na auto bo ma pierwszeństwo i nic więcej go nie interesuje. Nie obwiniam Pani - zdrowia życzę, ale taki mandat to przegięcie i wprowadza strach na innych kierowców, i jedzie taki ma zielone światło i panikuje zwalnia przed przejściem do zera.
Do moderacji
Odpowiedz
5
13
@okoniowaty - Mam nadzieję że nie prowadzisz samochodu? A jeśli tak to z takim podejściem jakim prezentujesz w komentarzu przestań - dla własnego dobra. (pomijając zdrowie i życie innych uczestników ruchu)
Do moderacji
Odpowiedz
3
1