Wybrany wątek opinii

"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości”
(2026.03.03)
Piękna sentencja... dlaczego nic nie mówisz?
(2026.03.04)
Powrót do komentarzy