Wybrany wątek opinii
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości”
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Piękna sentencja... dlaczego nic nie mówisz?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0