UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ciekawski - Zdarzyło mi się wdepnąć w goowno, w samochód albo butelkę jeszcze nie. A ile tych psich min na chodnikach po stopieniu śniegu.
@Ciekawski - Zdarzyło mi się wdepnąć w goowno, w samochód albo butelkę jeszcze nie. A ile tych psich min na chodnikach po stopieniu śniegu.