UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Takie mandaty, przy tak niskich zarobkach to kpina, wypadki się zdarzają i będą zdarzać, pieszy też powinien patrzeć, bo to w końcu jego życie i zdrowie - kierowca z różnych przyczyn może nie zapanować nad autem, żyjemy w czasach gdzie 30 - 40 latkowie dostają udaru albo zawału, i wtedy wogóle może nie panować nad tym co robi. Dla tego pieszy przechodząc przez pasy powinien mieć kontakt wzrokowy z autami, a często idzie tak by nie patrzeć na auto bo ma pierwszeństwo i nic więcej go nie interesuje. Nie obwiniam Pani - zdrowia życzę, ale taki mandat to przegięcie i wprowadza strach na innych kierowców, i jedzie taki ma zielone światło i panikuje zwalnia przed przejściem do zera.
okoniowaty